MULTITEX – PROFESJONALNIE I Z PASJĄ

  • 30 lat doświadczenia

  • Innowacyjne technologie

  • Trzy marki

  • Wykwalifikowana kadra

  • 80 pracowników

  • Własny dział kreatywny

  • Ponad 30 ton przetwarzanych materiałów miesięcznie

  • 10 patentów i zastrzeżonych wzorów

  • Dystrybucja w 23 krajach Europy

O FIRMIE

Historia firmy sięga aż 1992 roku.

Obecnie Multitex jest jednym z przodujących producentów tekstyliów dla domu jak i artykułów dziecięcych w Polsce oraz w krajach Europy środkowej.

Pod nową nazwą Multitex kryją się 2 renomowane marki produktów tekstylnych: Matex i Babymatex oraz nowa oferta wyrobów medycznych i rehabilitacyjnych pod nazwą Sanipur.

Firma Multitex poprzez wieloletnie doświadczenia na rynku tekstylnym zgromadziła bogatą ofertę produktową. Nieustannie tworzymy z pasją, podążamy za potrzebami Klientów jak i za nowymi trendami panującymi w naszej branży. Cenimy sobie wysoką jakość naszych produktów oraz komfort i potrzeby Klientów. Dzięki zdobytej wiedzy możemy sprostać najwyższym wymaganiom na rynku. Stale wzbogacamy i udoskonalamy nasze kolekcje.

W ofercie firmy znajdą Państwo szeroką gamę produktów tekstylnych Matex dla domu takich jak: pościele, prześcieradła, narzuty, koce jaki i inne artykuły. Dodatkowo pod marką Babymatex oferujemy szereg produktów dla dzieci między innymi: materacyki, poduszki klin, śpiworki, pościele, kocyki oraz wiele innych…

W roku 2016  poszerzyliśmy ofertę o tekstylne produkty medyczne i rehabilitacyjne Sanipur. W trosce o Państwa komfort oraz zdrowie powstała niniejsza seria produktów najlepszego gatunku. W ofercie między innymi: poduszki, Aeroklin, wałki, podkłady, materace, prześcieradła i inne.

Pod czujnym okiem zespołu graficznego, powstaje niepowtarzalne wzornictwo dopasowane do oczekiwań nawet najbardziej wymagającego Klienta. Od wzorów klasycznych po ekstrawagancję barw i motywów. Staramy się uzyskać uznanie w oczach naszych Klientów. Dodatkowo dbamy o funkcjonalność, ergonomię i piękny design tworzonych projektów. Świat tkanin to nasza pasja, którą to chcemy dzielić się z Państwem.

Stosujemy materiały  pochodzące wyłącznie od zaufanych i certyfikowanych europejskich dostawców. Jakość materiałów z których wykonane są nasze produkty potwierdzają niezależne międzynarodowe Instytucje Opiniujące, które przyznały nam liczne certyfikaty oraz tytuł „Rzetelna Firma®”.

Drodzy rodzice, wiemy jak ważne jest dla Was bezpieczeństwo Waszej Pociechy. Dlatego materiały z których tworzymy nasze produkty Babymatex, pochodzą od polskich dostawców, a ich bezpieczeństwo poświadczone jest certyfikatami .

Będąc producentem oferowanych przez siebie artykułów, mamy możliwość kontroli każdej fazy produkcji i dlatego z czystym sumieniem możemy powiedzieć, iż cel ten w pełni realizujemy!

Siłą napędową naszej firmy jest nowoczesny park maszynowy oraz wyszkolona i bardzo zaangażowana załoga. Nasze produkty cechuje doskonała jakość oraz walory użytkowe idące w parze z przystępną ceną. Nowoczesne zaplecze naukowe i technologiczne to narzędzia, które wykorzystujemy w tworzeniu produktów idealnie dopasowanych do potrzeb. Ściśle przestrzegamy  wszelkich norm i kryteriów wyznaczonych przez naszych technologów i laboratoria badawcze co również potwierdzają  niezależne międzynarodowe Instytucje Opiniujące.